Strony

strolling nav

sobota, 10 marca 2018

jak wypromować swoją markę, gdy jesteś płatnym zabójcą? #PoradnikDlaAmbitnychJesteś nowy w branży zabójstw na zlecenia? Chcesz ubijać ludzi, osiągając przy tym sukces i dorabiając się kupy kasy? Pewnie masz już nawet konkretne plany, jak będziesz eliminować niepożądane jednostki. Zakupiłeś odpowiednią broń, czy to Kałasznikowa, siekierę czy może nóż kuchenny. Znalazłeś fajną rzekę, do której możesz wrzucać trupy albo zainwestowałeś w lwa, tygrysa, czy też innego dużego kotowatego, który zje delikwenta po wszystkim. Ogarnąłeś to wszystko, jest jednak jeden mały problem.. Coś, co nie daje ci spokoju, odkąd postanowiłeś realizować się w nowej pracy.. Jak wypromować swoją markę? Jak powiadomić ludzi, by zdobyć nowych klientów? 

Na szczęście masz mnie! Mam dla ciebie kilka rad, jak ogłosić wszem i wobec, że zacząłeś działać w tej branży. Zapewniam, iż są one skuteczne. Gdyby nie były (w co nie wierzę) możesz przyjść do mnie na skargę. Coś na to zaradzimy. Zapraszam na numerowana listę poniżej:

1. Ogłoszenie w gazecie. Jest to raczej oczywiste. Gazetę czytają prawie wszyscy, większość przegląda dział ogłoszeń. Istnieje spora szansa, że ktoś natknie się na twoje ogłoszenie i podejmie decyzję, by skorzystać z twoich usług. Szczególnie, gdy akurat ten ktoś pokłócił się z żoną lub z szefem. 
Stworzyłam nawet wzór takiego ogłoszenia, specjalnie dla twojej wygody:
[Już niebawem do pobrania w PDF!]

2. Drugi sposób to rzecz jasna rozgłaszanie się wśród znajomych. Mów o swoim nowym zajęciu cioci, koleżance z uczelni, urzędniczce w banku. Gdy masz wśród znajomych policjanta, jeszcze lepiej - od razu zostaniesz umieszczony w specjalnej bazie płatnych zabójców, co sprawi, że staniesz się rozpoznawalny.  

3. Utwórz swój fan page na facebooku, profil na Instagramie, Twitterze, załóż własną stronę internetową lub bloga. Korzystaj z wszelkich mediów społecznościowych. Pamiętaj - czym więcej aktywnych profili masz, tym lepiej dla ciebie! 

4. Przede wszystkim nie wstydź się swojej pracy. Wiele osób, wykonujących ten konkretny zawód, nie mówi o tym głośno. Niejednokrotnie ukrywają ten fakt przed otoczeniem, zawzięcie milcząc na ten temat, nie chcąc by się to wydało. Szczerze nie rozumiem, jak można wykonywać zawód, którym nie chcesz się chwalić... Nie bój się mówić otwarcie! Zawsze istnieje szansa, że ktoś was podsłucha i może pomyśli nad tym, by się z tobą skontaktować. Kto wie?

Dzięki tym podstawowym radom, skutecznie dasz znać, że jesteś osobą kompetentną oraz pracowitą. 
Niech świat się o tobie dowie!

*****


Poznałam dawno temu, wracać będę zawsze :)

2 komentarze:

 1. Hahaha, gdyby to było takie proste to chyba nasze życie stałoby się...nie, nie sielanką a dystopią :D Uwielbiam takie humorystycznie napisane posty, a pomysł bardzo ciekawy i wciągający! Co do ogłoszeń w gazetach, to w prawdzie nie słyszałam o mordercach, ale jestem pewna że podczas wojny komunikowali się ze sobą w ten sposób szpiedzy, używając oczywiście szyfrów :D

  Sakurakotoo ❀ ❀ ❀

  OdpowiedzUsuń
 2. Też o tym czytałam. Owszem, bardzo dobry sposób na komunikację, wszyscy czytają a nikt nie rozumie 😀
  Dziękuję bardzo za miły komentarz i zapraszam na więcej wpisów!
  Pozdrawiam serdecznie 🙂

  OdpowiedzUsuń